HaberlerKocaeli HaberleriKörfez'de 180 çocuk bisikletine kavuştu

Körfez'de 180 çocuk bisikletine kavuştu - Kocaeli Haberleri

Körfez Belediyesi tarafından sürdürülen 5. sınıf öğrencilerine bisiklet dağıtımı projesi kapsamında dağıtılacak 2 bin 300 bisikletten 180'i öğrencilere teslim edildi.

Körfez'de 180 çocuk bisikletine kavuştu

Eğitimde başarıyı teşvik etmek ve sağlıklı nesiller için K0örfez Belediyesi'nin bu yıl ilçedeki 5. sınıf öğrencilerine hediye edeceği 2 bin 300 bisikletin dağıtımı başladı. İlk tören Çelik Sanayi Ortaokulu'nun bahçesinde yapıldı. Törene Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Başkan Yardımcıları İsa Taş ve Levent Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, AK Parti İlçe yöneticileri, meclis üyeleri, muhtarlar ve veliler katıldı.
Törende konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 'Bizim hizmetimizin merkezinde gençlerimiz, çocuklarımız ve evlatlarımız var. Sizler için yaptığı proje ve destekler, bizlere de en çok zevk veren projeler oluyor. Körfez'de 162 bin kişilik büyük bir aileyiz. Ve bu aileye yakışan büyük projeleri hayata geçiriyoruz. Sizlerin yaşındayken bizlere böyle güzel imkanlar sunulmuyordu. Belediyelerin imkanları kısıtlıydı. Biz, şimdi öğrencilerimize hak ettiği değeri vermeye çalışıyoruz. Bu güzellik ve zenginleşmeyi sağlayan Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Sizler de gelecekte gelecek kuşaklara çok daha iyi imkanlar sunacaksınız. Bu ülkede geleceğin öğretmenleri, doktorları başkanları sizler olacaksınız' dedi.
Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri öğrencilere bisikletlerini teslim etti. Çelik Sanayi Ortaokulu'nda okuyan 180 öğrenci bisikletlerine kavuştu.

Körfez’de 180 çocuk bisikletine kavuştu

SIRADAKİ HABER
}