HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'dan taktik prova

Samsunspor'dan taktik prova - Samsunspor Haberleri

Eskişehirspor maçı için Samsun'da son kez sahaya inen Samsunspor, taktik ağırlıklı bir çalışma yaptı. Antrenmanda teknik ekip ideal kadroyu bulmaya çalıştı.

Samsunspor'dan taktik prova

Samsunspor'da Eskişehirspor maçı için Samsun'da son çalışma gerçekleştirildi. Bugün zorlu karşılaşma için yola çıkacak olan kafile, Samsun'da son çalışmasını yaptı. Samsunspor'da koordinasyon çalışmasının ardından taktik ağırlıklı bir antrenman gerçekleştirildi. Samsunspor'da teknik ekip eksik oyuncular nedeniyle ideal kadroyu bulmak için alternatif isimlerin durumunu gözlemledi. Oyuncularına sık sık uyarılardan bulunanSamsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, antrenmanın son bölümünde ise futbolcularına şut çalışması yaptırdı. 

MİNİKLER İNANIYOR

Samsunspor Futbol Okulu öğrencileri, ağabeylerine büyük bir jest yaptı. Nuri Asan Tesisleri'nde ağabeyleri antrenman yaptığı sırada minikler sahaya, "İnanıyoruz, başaracaksınız" yazılı bir pankartla çıktı. Ardından antrenmanı izleyen minik futbolcular çalışma bitiminde ağabeylerinin yanına gidip onlara çiçek ve baklava ikram etti. Teknik ekip ve futbolcular bu jesti yapan miniklere ve onların ailelerine teşekkür etti. 

 

SIRADAKİ HABER
}