HaberlerAnkara HaberleriTaşköprüler Akgül'ü makamında ziyaret etti

Taşköprüler Akgül'ü makamında ziyaret etti - Ankara Haberleri

Kastamonu Taşköprü Sosyal Yardımlaşma-Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Şenol Özsoy ve yönetimi Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'ü makamında ziyaret etti.

Taşköprüler Akgül'ü makamında ziyaret etti

Geçtiğimiz aylarda kurulan Kastamonu Taşköprü Sosyal Yardımlaşma-Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Şenol Özsoy ve yönetimi, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'ü makamında ziyaret etti. Derneğin çalışmaları hakkında Akgül'ü bilgilendiren Özsoy, yaşadığı şehre hizmet noktasında Akgül'e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Mamak'ta esnaftan taksiciye, okullardan derneklere pek çok farklı kesimle ortak akıl toplantısı yaptıklarını dile getiren Başkan Akgül, 'Belediyemizi sokak sokak ziyaret ettiğimiz vatandaşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte yönetiyoruz. Birlik ve beraberlik olduğu zaman herkesin memnun olduğu hizmetler ortaya çıkıyor. Şehirlerin gelişmesi noktasında her görüş çok değerlidir. Esnafından iş adamına, vatandaşından yöneticisine kadar herkesin fikrini söylemesi gerekiyor. Biz de yerel yönetimler olarak bu çerçevede insana hizmet anlayışımızı daha da geliştirerek sürdüreceğiz' dedi.

Taşköprüler Akgül’ü makamında ziyaret etti

SIRADAKİ HABER
}