HaberlerTekkeköy HaberleriTekkeköy ilmik ilmik işleniyor

Tekkeköy ilmik ilmik işleniyor - Tekkeköy Haberleri

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'İlçemizin her mahallesini, her sokağını ilmik ilmik işliyoruz, çok hassas çalışmalar yürütüyoruz' dedi

Tekkeköy ilmik ilmik işleniyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kutlukent Bölgesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Togar, Tekkeköy Belediyesi tarafından Kutlukent bölgesinde yürütülen köklü çalışmalar neticesinde mahalle sakinlerinin mağduriyetlerinin bir bir ortadan kalktığını ifade etti.

SORUNLARI ÇOK İYİ BİLİYORUZ

Her mahalleyi, her sokağı ilmik ilmik işlediklerini ifade eden Başkan Togar, “Çok hassas çalışmalar yürütüyoruz. Çünkü bizler, vatandaşların isteklerini, sorunlarını çok iyi bilen ve her konuda birlikte çözüm yolları üreten bir anlayış ile çalışıyoruz. Özellikle toplumu ilgilendiren herkesin ortak talebi olan hassas durumlara öncelik vererek sorunları kökünden çözmeye gayret ediyoruz. Bu manada ilçemizde daha önceki dönemlerden süre gelen birçok sorunu kısa zamanda ortadan kaldırmayı başardık” ifadelerini kullandı.

HER MAHALLEDE HİZMET

İlçenin dört bir yanında olduğu gibi Kutlukent bölgesindeki mahallelerde de çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden Başkan Togar, “Kutlukent bölgemizin birçok yerini doğalgazla buluşturacağımızı söyledik ve SAMGAZ ile ayrıntılı çalışmalar yürüterek bu sözümüzü eyleme dökmeye başladık. Halkımızın talepleri doğrultusunda Kutlukent bölgemizdeki mahallemizin ara sokaklarında doğalgaz çalışmaları başladı. Söz konusu vatandaşlarımız olduğunda, hizmet konusunda önümüzdeki tüm engelleri aşmaya hazırız” şeklinde konuştu.

HİZMETLER İÇİN TEŞEKKÜR

Tekkeköy Belediyesi tarafından Kutlukent mevkiinde vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi noktasında başlatılan çalışmalardan memnun olan mahalle sakinleri, Tekkeköy Belediyesini ziyaret ederek Başkan Yardımcısı Aydın Karmil’e, Başkan Togar’ın ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

SIRADAKİ HABER
}