HaberlerSamsun HaberleriAK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Güven ve istikrara yatırım var'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Güven ve istikrara yatırım var' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye'nin birçok badirelerden geçtiğini fakat oluşturulan güven ve istikrar ortamından ötürü insanların yatırımdan, üretimden, istihdamdan ve ihracattan vazgeçmediklerini söyledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Güven ve istikrara yatırım var'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Irmaksırtı Mahallesi'nde hizmete giren Kutluser mağazasının açılışında konuştu.

GÜVEN ORTAMI ŞART

Kendi köyü, doğup büyüdüğü bu alanda davetlileri misafir etmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Milletvekili Köktaş, "Önemli bir açılış için buradayız. Şehir artık batıdan doğuya doğru ilerliyor ve gelişiyor.Çarşamba ilçesine kadar kavuşma noktasına geldi. Buraların katma değerinin arttığı da görülüyor. Bu ilerleme ve gelişmelerin oluşması için güven ortamının olması gerekiyor. İnsanların geleceğe umutla bakması ve yaptığı işten insanın kazanç sağlaması da gerekiyor. Son dönemlerde ülkemiz çok önemli badirelerden, önemli olayların içerisinden süreçlerden geçmiş olmasına rağmen insanlarımız yatırımdan, üretimden, istihdamdan ve ihracattan vazgeçmediler. Bütün bunları gerçekleştiren, istihdam ve katma değer sağlayarak ekonomimize büyük katkı sağlayan firma yönetici ve çalışanlarını tebrik ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Yeni açılan mağazanın ilimize hayırlı olmasını, başarılı ve bol kazançlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}