Kütahya haber: Belediye Başkanı Saraoğlu: Camilerimiz manevi, sosyal ve kültür hayatımızın merk

Kütahya haber: Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, 'Yerel Buluşmalar' toplantısı kapsamında ilçede görev yapan din görevlileri ile buluşmasında; Camilerin manevi, sosyal ve kültür hayatın merkezi olduğunu ifade etti.

Belediye Başkanı Saraoğlu: Camilerimiz manevi, sosyal ve kültür hayatımızın merk

GDZ Gediz Otel'de düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve ilçe merkezinde görev yapan din görevlileri katıldı.
Toplantıda konuşan Başka Saraoğlu; Vatandaşlarla buluşma noktasında din görevlilerinin büyük bir rol üstlendiğini belirtti.
Saraoğlu,' Camilerimiz manevi, sosyal ve kültür hayatımızın merkezidir. Bizler için geleceğimiz için ve devletimizin bekası için camilerimiz ve din görevlilerimiz toplumumuzun mihenk taşıdır. Toplumları şekillendirme noktasında önemli bir rol üstenen manevi yönden doğru yol alarak önemli bir görevi ifa eden din görevlilerimizle sürekli istişare ederek, Belediye olarak her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum' dedi.
Başkan Saraoğlu, din görevlileriyle gerçekleştirdiği istişare ve değerlendirme toplantısında belediyece yapılan ve yapılması planlanan projelerden de bahsetti.
Tek tek söz alarak görüş ve isteklerini ifade eden din görevlileri, toplantıyı düzenleyen ve kendilerini en güzel şekilde ağırlayan Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu'a teşekkür ettiler.(EFE)

Belediye Başkanı Saraoğlu: Camilerimiz manevi, sosyal ve kültür hayatımızın merkEN ÇOK OKUNANLAR

Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

1 Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

2 Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

3 Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

4 Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

5 Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

Yaşlı adam evinde ölü bulundu

6 Yaşlı adam evinde ölü bulundu


SIRADAKİ HABER