HaberlerAnkara HaberleriSincan Belediyesinden 'hoş geldin bebek' hediyesi

Sincan Belediyesinden 'hoş geldin bebek' hediyesi - Ankara Haberleri

Sincan Belediyesi, ailelerin bütçesine katkı sağlamak amacıyla yeni doğan bebeklerin temel ihtiyaçlarının yer aldığı bir set hediye ediyor.

Sincan Belediyesinden 'hoş geldin bebek' hediyesi

Sincan Belediyesi, doğum yapan annelere içerisinde yeni doğan bebeğin ihtiyaç duyacağı temel malzemelerin bulunduğu bir bebek çantası hediye ediyor. Paketler büyük bir özenle hazırlanıyor. Hoş Geldin Bebek Paketi'nin içinde çıtçıtlı atlet, 2'li bebek takımı, taşıma çantası, biberon, bebek şampuanı, ıslak mendil, alt açma takımı, dijital ateş ölçer, bebek battaniyesi, bebek bakım ve taşıma çantası 2'li, 5'li zıbın takımı, patik, bebek yemek önlüğü yer alıyor.
Doğum sonrasında 0- 3 aylık bebekler için başvuru yapabilen aileler, ikametgâh, çocuğun kimliği ve doğum belgesiyle birlikte Sincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvurarak doğum paketini alabiliyor.
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, ailelerin bütçelerine katkı sağlamak amacıyla yola çıktıklarını belirterek, 'Projede bugüne kadar 4 bin 500 aileye 'Hoş Geldin Bebek' setini hediye ettik' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}