HaberlerHakkari Haberleri'Tembihname' programına büyük ilgi

'Tembihname' programına büyük ilgi - Hakkari Haberleri

Hakkâri İnsan ve Medeniyet Hareketinin (İMH) katkılarıyla İstanbul'dan gelen ekip tarafından Hakkari'de düzenlenen 'Tembihname' programı büyük ilgi gördü.

'Tembihname' programına büyük ilgi

Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen 'Tembihname' programına katılan Hakkarili öğrenciler, günümüzün alışkanlıklarına dair eleştirel bir bakış açısına sahip oldu. Program sunucusu Seyfullah Şenel, sosyal medya mecralarına yönelik hicivlerin yer aldığı gösterilerde, gençlerin de içerisinde bulunduğu telefon bağımlılığı üzerinde durduğunu söyledi. Şenel, ayrıca güzel bir yaşam için herkesin bu alışkanlardan acilen korunması gerektiğini, aksi takdirde sonuçlarının kötü olacağı konusunda uyarılarda bulundu.
Tembihname programı, 'Bakıp Çıkamayanlar' adlı tiyatro oyunu ile devam etti. Büyük beğeni kazanan program, izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.
İnsan ve Medeniyet Hareketi (İHH) Hakkari Şubesi yetkilileri ise, programa yoğun katılım gösteren herkese teşekkür etti. Program sonunda ise davetlilere Seyfullah Şenel'in 'Bakıp Çıkamayanlar' adlı kitabı hediye edildi.

“Tembihname” programına büyük ilgi

SIRADAKİ HABER
}