HaberlerSezon başı gelseydik BAL'a direk çıkardık

Sezon başı gelseydik BAL'a direk çıkardık

Bölgesel Amatör Lig hayalini gerçekleştiremeyen Termespor'da Başkan Duran, 'Eğer sezon başı bu takımın başına gelseydik direk BAL'a çıkardık, ama nasip böyleymiş. Termespor hak ettiği yerlere gelecektir' dedi.

Sezon başı gelseydik BAL'a direk çıkardık

HERKESİ BİRLEŞTİRDİK

Samsun Süper Amatör Lig'de ikinci olarak Çarşambaspor ile play-out maçında karşılaşan ve rakibine 2-0 mağlup olarak BAL'a çıkma hayalini başka sezona bırakan Termespor'da keyifler bozuldu. Maç sonrası sosyal medya sayfasından açıklama yapan Başkan Oğuzhan Duran, "Gördükki Çarşamba maçında Termespor yönetimi, STK’lar, siyasi parti başkan ve üyeleri, kurum amir ve memurları ile 7'den 70’e herkes takımına sahip çıktı" diye konuştu.

BAŞKAN KUL'A TEŞEKKÜR

Duran, "Ancak karşımızda BAL ligi kadrosuna sahip ve bizden 10 kat daha yüksek ekonomik değeri olan takıma 2-0 kaybettik.Yönetimi sezon başında almış olsaydık play-out oynamadan direk BAL ligine çıkardık. Ama hayırlısı böyleymiş diyelim. Sezon bitti ve bu süreçte dün olduğu gibi bugünde maddi manevi Termespor'un her daim yanında olan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'a ve tüm Termespor sevenlerine teşekkür ediyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}