Balıkesir haber: Enduroculara Off Roadcı desteği

Balıkesir haber: Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, iki yıl önce kurulan Ayvalık Off-Road Doğa ve Motor Sporları Kulübü, geçtiğimiz hafta Bergama'da düzenlenen Türkiye Süper Enduro Şampiyonası'nda motokros sporcularına gönüllü destek verdi.

Enduroculara Off Roadcı desteği

Ayvalık Off Road Kulübü Başkanı Murat Silahşör'ün öncülüğünde, kulübün yöneticileri; Ahmet Sezer, Gökhan Gökalp, Ali Ürümbük, Bülent Çaldemir, Ercan Aydoğan, Sabri İlker Demirel, Cüneyt Mengen, İbrahim Dinç ve İsmail Demirci'nin yanı sıra kulüp üyesi sporcular da katıldı.
Bergama Belediyesi'nin destekleriyle 'Spor, Turizmin Geleceğidir' sloganıyla düzenlenen Türkiye Süper Enduro Şampiyonası, beş ayaktan oluşurken, şampiyonanın Bergama yarışında toplu start alan endurocular, zorlu engelleri aştı.
Super EnduroGP, Enduro Prestij (EP), Enduro Usta (EU), Enduro Hobi (EH), Enduro Genç (EG), Enduro Veteran (EV), Enduro Kadınlar (EK) ve Trial sınıfında yapılan yarışlar büyük heyecana sahne olurken, Ayvalıklı Off Roadcılar da, yarışma sırasında arızalanan motosikletleri tamir edip, start almaya hazırlanan motosikletleri de gönüllü olarak yarışlara hazırladı.
Konuyla ilgili muhabirimize açıklamalarda bulunan Ayvalık Off Road Kulübü Başkanı Murat Silahşör, gönüllü destek verdikleri Türkiye Süper Enduro Şampiyonası organizasyonunda kulüp üyeleriyle farklı bir kulvarda bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, 'Şampiyonada genç sporcuları motive etmek ve onlara teknik destekler vermek de bizim için farklı olduğu kadar önemli bir deneyim oldu. Böylelikle, hem kulüp üyelerimizle birlikte şampiyona süresince bir arada olup, dostluklarımızı pekiştirdik. Hem de ekip ruhuyla hareket ederek, Türkiye için önemli bir organizasyona da destek vermiş olduk. Çok mutluyuz' diye konuştu.

Enduroculara Off Roadcı desteği roadcı   balıkesir haberleri  

EN ÇOK OKUNANLAR

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

1 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

3 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

4 İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

5 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

6 Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

Samsunspor daha avantajlı

7 Samsunspor daha avantajlı

 Kaldırım, resmen aday adayı

8 Kaldırım, resmen aday adayı

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

9 Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem

10 Samsunspor'a FİFA Kokartlı hakem


SIRADAKİ HABER