HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor antrenmanına ziyaretçi akını

Samsunspor antrenmanına ziyaretçi akını - Samsunspor Haberleri

Samsunspor, Denizlispor maçı hazırlıklarını dünkü taktik ve kondisyon çalışmasıyla sürdürürken, Kırmızı Beyazlıların antrenmanına adeta ziyaretçi akını yaşandı.

Samsunspor antrenmanına ziyaretçi akını

Kapılarını taraftara ve basına kapatan Samsunspor, Denizlispor maçı hazırlıklarına devam ediyor. Samsunspor dün de ilk olarak kondisyon çalışması yaptı. Ardından ise tam sahada taktik ağırlıklı çift kale maç yapan takımda, teknik ekip kritik karşılaşma için ideal kadroyu bulmaya çalıştı. Antrenmanda Samsunsporlu futbolcuların oldukça hırslı ve istekli oldukları ifade edildi. Çalışmalar bugün de sürecek. 

ZİYARETÇİ AKINI

Samsunspor'un antrenmanlarına adeta ziyaretçi akını yaşanıyor. Önceki günkü çalışması eski Samsunspor Başkanı Emin Kar ve eski yöneticiler takip etti. Kar ve beraberindekiler futbolcularla da görüşerek onlara olan güvenlerini bir kez daha yineledi. Dünkü çalışmada ise geçmişte Samsunspor'da hem futbol oynayıp hem de teknik direktörlük yapmış Kenan Yelek vardı. Çarşambaspor'u kümede tutmayı başaran Kenan Yelek ve yardımcıları Mehmet Bayraktar ile Murat İsmailoğlu, antrenmanı izledi. Yelek ve ekibi de hem Samsunspor Kayyum Heyeti hem de oyunculara olan inançlarını aktardı. 

SIRADAKİ HABER
}