HaberlerSamsunspor HaberleriAhmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, Denizlispor maçı öncesi Kırmızı-Beyazlı renklere gönül veren taraftarlara çağrıda bulundu. Başkan Karayılmaz, ' Samsunspor düşerse Samsun düşer. Gelin pazar günü bu takıma sahip çıkın'dedi.

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

Samsunspor'da Denizlispor ile oynayacak kritik 90 dakika öncesi tüm hazırlıklar yapılıyor. Saha içerisinde son sözü söyleyecek futbolcuların yanısıra Kırmızı-Beyazlı yönetimde saha dışında yapacakları konusunda fikir alışverişlerinde bulunmaya devam ediyor. TaraftarınSamsunspor için önemli bir faktör olduğunu belirten Başkan Ahmet Güral Karayılmaz, "Samsunspor bu şehrin markasıdır. Eğer sevdanız düşerse sizde düşersiniz, üzülürsünüz. Hala kaybedilmiş bişey ortada yokken bu takıma küsmeyelim. Gelin Pazar günü o stadı tıklım tıklım yapalım. Eğer bu takım düşerse şehirde düşer bunun farkında olalım"dedi.

BİRARAYA GELDİ...

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, kritik Denizlispor maçı öncesiSamsunspor taraftar dernek başkanları ve tribün liderleriyle biraraya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

SIRADAKİ HABER
}