HaberlerSamsunspor HaberleriKibar amcadan maça davet

Kibar amcadan maça davet - Samsunspor Haberleri

Samsunspor yardım kampanyasının sembol isimlerinden Kibar amca (Kibar Keskin) dün Samsunluları Denizlispor maçına davet etti. Kibar amca, futbolculardan da 1 değil gerekirse 2 kişilik oynayıp maçı kazanmalarını istedi.

Kibar amcadan maça davet

ŞAMPİYONLUK GİBİ

Samsun ValisiOsman Kaymak tarafından başlatılan yardım kampanyasına 555 TL ile katılan kağıt toplayıcısı Kibar Keskin, adeta kampanyanın sembol ismi haline dönüşmüştü. Bir anda camianın sevgilisi haline dönüşen Kibar amca,Haber Gazetesi aracılığıyla hem futbolculara, hem de taraftarlara çağrıda bulundu. Kibar Keskin, "TümSamsun halkını maça davet ediyorum. HaydiSamsunspor maçına. Bu şehrin kurtuluş maçıdır. O kadar önemli bir maç ki, şampiyonluk maçının bile daha da üzerindedir" dedi.

7'DEN 70'E MAÇA

Keskin, şöyle devam etti: "7'den 70'e herkesi maça bekliyoruz. Taraftarlardan ayrıca sağduyulu olmalarını istiyorum. İnanıyorum kiSamsunsporDenizlispor maçını rahat geçecek ve Giresunspor'u da yenerek ligde kalacağız. Şu ana kadar 6 bin bilet satılmış, bu sayı az. En az maç günü 20-25 bin taraftar olmalı. Futbolculardan da bir ricam var, onlar da üzerlerine düşen sorumluluğu yapsın. Bir değil gerekirse iki kişilik oynayarak Denizlispor'u mağlup etsinler. Bu zor günlerde takıma desteğinden dolayı Haber Medya Grubu'na da teşekkür ediyorum."

SIRADAKİ HABER
}