HaberlerSamsun HaberleriMHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'den kalifiye personel vurgusu

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'den kalifiye personel vurgusu - Samsun Haberleri

MEMGE kurslarının önemine dikkat çeken MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 'Açılan kurslar kalifiye personel noktasında büyük önem taşıyor' dedi

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'den kalifiye personel vurgusu

Samsun Lokantacılar, Tatlıcılar, Pastacılar ve Pideciler Odası Başkanı İsmail Balcı, Başkanvekili Osman Yazıcı, MEMGE kursunun kursiyerleri ve eğitmenleri, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin’i ve yönetimini ziyaret etti. Oda faaliyetleri ve çalışmalar hakkında Başkan Tekin’e bilgi veren Balcı, kendilerine her zaman destek veren MHP yönetimine teşekkür etti.

BÜYÜK HİZMET

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tekin ise şunları söyledi: “Usta ve çırak ilişkilerinin güçlenmesi ve meslek dallarında yeni eleman yetişmesi noktasında açtığı kurslar ile büyük hizmetler veren Lokantacılar Odası’nın çalışmalarını takip ediyoruz. Açılan kurslar kalifiye personel noktasında büyük önem taşıyor. Günümüzde en büyük istihdam sorunu işi bilen personelin olmaması. Bu anlamda verdiği hizmetler ve çalışmalardan dolayı oda başkanımıza, yönetimine ve kurs eğitmenlerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}