HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi'

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, 'Şehirde müthiş bir hava var. Güzel bir birliktelik var. İnşallah tüm şehir olarak yüzümüzün akıyla Denizlispor maçından galibiyetle ayrılacağız' dedi

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi'

GÜVEN ORTAMI VAR

Samsunspor Sportif DirektörüCoşkun Zeren, Denizlispor maçı öncesi şehirde oluşan havanın kendilerini de motive ettiğini söyledi. Zeren, "Taraftardan camiamıza, basınımızdan vatandaşlara kadar herkes bizlere olan güvenlerini ortaya koyuyor. Bu bize de olumlu yansıyor. Bu güven ortamında bizler için bazı şeyleri başarmak daha da kolay. Şehirdeki bu müthiş havayla inşallah yüzümüzün akıyla Denizlispor maçından galibiyet çıkarırız" diye konuştu.

AKSİNİ DÜŞÜNMÜYORUZ

Zeren, Denizlispor maçının telafisinin olmadığını belirterek, "Aksi bir durumu düşünmek bile istemiyoruz. Tek düşüncemiz üç puan. Zaten puan tablosuna ve kalan haftalara bakanlar, maçın önemini anlayacaktır. Bununla ilgili yorum yapmaya gerek yok. Biz işimizi şansa bırakmayacağız. İnşallah bu hafta Denizlispor'u yenip Giresun ve Ümraniyespor maçlarından da bize lazım puanları alarak, bu sıkıntılı süreci en azından ligde kalarak geçmek istiyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}