HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunsporlu futbolcular hakem odasına girmek istedi

Samsunsporlu futbolcular hakem odasına girmek istedi - Samsunspor Haberleri

Samsunsporlu futbolcular maçın ardından hakem Özgür Yankaya'nın odasına girmek istedi. Güvenlik güçlerinin yoğun önlemler aldığı hakem odası önünde arbede yaşanırken, güvenlik güçleri, zaman zaman oyunculara sert müdahalelerde bulundu.

Samsunsporlu futbolcular hakem odasına girmek istedi

ODAYA YÖNELDİLER

Samsunsporlu futbolcular maçın ardından çok öfkeliydi. Bundan önceki maçlarda olduğu gibiDenizlispor müsabakasında da penaltılarının verilmediğini söyleyen başta Ahmet Cebe, Göksu Türkdoğan, Furkan Köse, Ahmet Burak Solekel, Erkam Reşmen, diğer oyuncular ve idareciler hakem odasına girmek istedi. Güvenlik güçlerinin müdahale ettiği oyuncularla polisler arasında zaman zaman elektriklenmeler oldu.Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz çıkan olaylarda hem futbolcuları hem de polisleri sakinleştirmeye çalıştı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Samsunsporlu futbolcular hakem hatalarından canlarının yandığı belirterek, hakemlerin de çıkıp hata yaptıklarını söylemesini istedi. Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır da, yaşanan olaylarda kendisine ve futbolculara güvenlik güçleri tarafından tekmeler atıldığını iddia ederek, şikayetçi olacağını belirtti. Hem bu yaşananların, hem tribünde hem de stat dışında çıkan olayların ardından Samsunspor'un Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi beklenirken, büyük cezaların gelebileceği öğrenildi.

Selçuk KAYA

 

SIRADAKİ HABER
}