HaberlerSamsunspor Haberleri8 puanımız çalındı

8 puanımız çalındı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor kaptanları, olaylı Denizlispor maçının ardından hakemlere sert eleştirilerde bulunurken, sezon başından bu yana en az 8 puanlarının hakemler tarafından güme gittiğini ifade etti.

8 puanımız çalındı

SERT ELEŞTİRİLER

Olayların çıktığı maçın ardından her iki takım da basın toplantısına katılmadı.Samsunspor takım kaptanları Ahmet Burak Solakel, Ahmet Cebe, Furkan Köse ve Göksu Türkdoğan basın toplantısı düzenleyerek hakemlere sert eleştirilerde bulundu. Samsunsporlu futbolcular, "Çok doluyuz. Biz bu işten ekmek yiyoruz. Hakemlerin bize karşı olan tavrını hata olarak görmek istiyoruz ama canımız yanıyor. Bugün Denizlispor önünde iki net penaltımız verilmedi. Biri Enes'in düşürüldüğü pozisyon, diğeri de Ahmet'in vuruşunda Denizlili oyuncunun eline çarpan pozisyon" dedi.

8 TANE GÖZ VAR

Samsunsporlu oyuncular, Bolu maçında Samaras'ın net penaltısı verilmedi. Aynı maçta bir de el pozisyonu vardı hakem görmedim dedi. Adana Demirspor maçında golümüz verilmedi. En az 8 puanımız güme gitmiştir. Hepimizin çoluğu çocuğu ailesi var. Hakemler korkuyor. Neden korkuyorlar, niye çalamıyorlar. Sahada 4 tane hakem, 8 tane göz var. Adam gibi çıksınlar, 'hata yaptık' ya da 'maçı sattık' desinler.Samsunspor kayyuma kaldı diye bize vurmasınlar. Bizim hakkımızı yemesinler. Biz şampiyonluğu da küme düşmeyi de hakkımızla istiyoruz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}