HaberlerKocaeli HaberleriBaşkan Köşker koltuğunu çocuklara devretti

Başkan Köşker koltuğunu çocuklara devretti - Kocaeli Haberleri

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle koltuğunu Kirazpınar İlkokulu öğrencileri Akın Aksoy ve Zeynep Sarıca'ya devretti.

Başkan Köşker koltuğunu çocuklara devretti

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Koltuğunu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle çocuklara devretti. Başkan Köşker2in koltuğuna Kirazpınar İlkokulu öğrencileri Akın Aksoy ve Zeynep Sarıca oturdu. Kirazpınar İlkokulu Müdürü Emin Akkuş ve sınıf öğretmeni Yonca Yılmaz eşliğinde Başkan Köşker'i makamında ziyaret eden öğrenciler, sırayla başkanlık makamını Başkan Köşker'den devraldı. Başkanlık makamına oturan öğrenciler, Gebze'nin daha güzel olması için çalışacaklarını ifade etti. Verdiği hizmetler için Başkan Köşker'e teşekkür eden öğrenciler, 'Eğitime bizde en az başkanımız kadar hizmet edeceğiz' dediler.
Çocuklara makamını devreden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 'Sizler bizlerin geleceğisiniz, yarın bu makamların gerçek sahipleri siz olacaksınız. Bu anlamda sizlerin eğitimleri bizler için çok önemli. Gebze Belediyesi olarak eğitime her zaman destek veriyoruz vermeyi de sürdüreceğiz. Sizlere tavsiyem bir enstrüman çalmayı öğrenin. Bir spor dalıyla ilgilenin ve en az bir yabancı dil bilin 'diye konuştu.
Çocukların ziyareti, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu.

Başkan Köşker koltuğunu çocuklara devretti

SIRADAKİ HABER
}