HaberlerZorlu Eğitim Kurumları'ndan dolu dolu kutlama

Zorlu Eğitim Kurumları'ndan dolu dolu kutlama

Zorlu Eğitim Kurumları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı bütün kurumlarında büyük bir coşkuyla kutladı

Zorlu Eğitim Kurumları'ndan dolu dolu kutlama

Zorlu Eğitim Kurumları, Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bütün kurumlarında büyük bir coşkuyla kutladı. Özel İlkadım Zorlu Ortaokulu ve Anaokulu öğrencileri, günün anlam ve önemini belirten şiirler, konuşmalar yaptı, koro şarkıları ve Atatürk Çocukları Marşı ise herkesi büyüledi.

ONLAR GELECEĞİMİZ

Kutlamada konuşan Özel İlkadım Zorlu Ortaokulu Müdürü Cansade Balıkcı, “Bu dünyanın gerçek sahipleri olan çocuklarımız, soylu bir geçmişe sahip geleceğimizdir. Kurum olarak Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş eğitim düzeyinde, kendilerine güvenen, sorumluluklarını bilen, teknolojiyi etkin ve faydalı kullanabilen, yenilikçi ve akademik yönden zengin bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

CUMHURİYETİMİZİN FELSEFESİ

Özel İlkadım Zorlu Anaokulu Kurucu Yetkilisi Sabiha Zorlu ise, “Cumhuriyetimizin en önemli kuruluş felsefesi olan ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ sözünün anlam ve önemini çok iyi kavramış bir milletiz. Gelecek nesillerimize daha modern bir Türkiye bıkacağımızdan hiç şüphem yok. Atatürk’ün ‘Bugünün küçükleri yarının büyükleridir’ sözü ile çocuklara verilmesi gereken önem en güzel şekilde ifade edilmiştir” ifadelerini kullandı.

DİLEK BALONLARI UÇURDULAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere, Zorlu Eğitim Kurumları Kurucusu Ergin Zorlu tarafından ödülleri verildi. Gösterinin sonunda Zorlu ailesi hazırladıkları dilek balonlarını öğrencileriyle birlikte gökyüzüne uçurdular.

SIRADAKİ HABER
}