HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, 'Denizli'yi yensek ligi bitirebilirdik ama olsun şansımız devam ediyor. Giresun ve Ümraniye maçlarını kazandığımız takdirde ligde kalacağımıza inanıyoruz. Düşersek de 41 puanla düşeceğiz' dedi

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

ÇOK MAHCUBUZ

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, 2-2 berabere biten Denizlispor maçını değerlendirdi.Besim Durmuş, "Çok mahcubuz. Kazanabilseydik büyük iş başaracaktık. Seyircimizin de desteğiyle çok coşkulu başladık, erken goller bulduk.Samsunspor kendi ruhuyla oynamaya başladı. Daha fark da olabilirdi, fişi çekebilirdik. Ancak ilk yarı sonunda yediğimiz gol kötü oldu. İkinci yarıya da iyi başladık. 2-1'ken 3'ü de bulabilirdik. Denizlispor arkada bıraktığımız alanları kullanmaya başladı. Buna rağmen boş kaleye atamadığımız pozisyonlar var. Ancak ne olursa 2-0'dan 2-2 çok kötü bir sonuç. İkinci yarı dağıldık, iyi değildik. Hatlar arası genişledi. Pozisyonlar da verdik. Kazanabileceğimiz bir maçı kaybettik. Maalesef bu sezon aynı şekilde 3-4 maç oynadık" diye konuştu.

YAŞANANLAR KASITLI

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuşşöyle devam etti: "Bu durumlara hakemler de dahil oldu. Artık son 2 haftaya geldik. Adana Demirspor'un da mağlup olması bize bir başka avantaj doğurdu. Rakiplerimizin de zorlu maçlar oynayacağını düşünürsek, kazandığımızda ligde kalacağımıza inanıyoruz. Denizlispor maçının ardından gözyaşı döktük, yaşananlar ortada. Oyuncularımız 'düşersek de 41 puanla düşeceğiz' diyor artık. Bu maç birlik ve beraberliğimizi de üst seviyeye çıkarttı. Giresun'dan 3 puanla dönüp, Ümraniye maçında Samsunspor taraftarıyla bütünleşip kazanacağız. Orta hakem barajı ayarlarken, ben elimdeki topu yere vurdum. Ardından atıldım. Bunların kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Kazansak belki de ligi bitirecektik ama olsun hala umudumuz bitmedi biz bu ligde kalacağız."

SIRADAKİ HABER
}