HaberlerTeşekkür

Teşekkür

Elvinder, Samsun İli Muhtarlar Derneği ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediğimiz 'Mahallemle El Ele' projesinin içinde yer alan 'Muhtarına Mektup Yaz' Projesine destek veren okullarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Teşekkür

Proje kapsamında 10 binin üzerinde öğrenciyle, 3 bin adet mektup okullarımız tarafından bin adete indirildi. Ön elemede 236’ya inen mektuplarımız Milli Eğitim Müdürlüğümüzden, OMÜ Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nden, muhtarlarımızdan, Elvin Derneği’nden ve öğretmenlerimizden oluşan bir komisyonun yapacağı derecelendirmeyle sonlandırılacaktır.

Proje kapsamı içerisinde velileriyle ortaklaşa mektup yazan çocuklarımız aynı zamanda geçmiş ve gelecek arasında bir köprü oluşturarak kaybolmaya yüz tutan değerlerimizin canlanması bağlamında çok büyük kazanımlar sağlamışlardır.

03 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 19.00’da Samsun Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda proje kapanışı ve ödül törenini gerçekleştireceğimiz bu anlamlı gecemize hepinizi bekliyoruz.

Baruthane Ortaokulu

Köksal Ersayın Lisesi

Gazi Paşa İlköğretim Okulu

Şehit Mete Yahşi İlköğretim Okulu

Mehmetçik İmam Hatip Ortaokulu

Samsun Özel Bil Koleji

Kışla Mahallesi İlköğretim Okulu

Ziya Esen Anaokulu

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu

Şehit Selman Özay İlköğretim Okulu

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu

Kubilay İlkokulu

Adnan Ölmez Ortaokulu

Belediye İlköğretim Okulu

Cemal Yeşilyurt İlköğretim Okulu

İstiklal İlköğretim Okulu

23 Nisan İlköğretim Okulu

Atatürk Ortaokulu

Mustafa Kemal İlköğretim Okulu

SIRADAKİ HABER
}