HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz: '4 puan bize yeter'

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz: '4 puan bize yeter' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, rakiplerin de birbirinden zorlu maçlar oynayacağına dikkat çekerken, 'Öyle bir durumdayız ki bize 4 puan hatta bir galibiyet bile yetebilir. Belki de 41 puanla küme de düşebiliriz' dedi

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz: '4 puan bize yeter'

BASKILI OYNADIK

Samsunspor Kayyum BaşkanıAhmet Güral Karayılmaz, kalan 2 haftadan oldukça umutlu olduğunu dile getirdi. Karayılmaz, "Denizlispor maçı sonrası ufak tefek olaylar yaşandı. Çok büyük bir ceza beklemiyoruz. Puan kaybetmiş bir takımın isyanıydı. Tepkiler de haklıydı. Arkadaşlarımız şevkle yeni bir heyecanla Giresunspor maçına hazırlanıyor. Eskişehirspor ve Denizlispor maçlarında maalesef istediğimiz puanları alamadık. Başarısız olduk. Denizli maçında çok baskılı oynadık ve buna rağmen kazanamamak üzücü" diye konuştu.

BİZ İNANÇLIYIZ

Karayılmaz, "Önümüzde 6 puan var, kazanırsak 41 puan yaparız. Rakiplerin çok zor maçları var. İnanıyoruz ki 4 puan bile alsak, ligde kalacağız. Umut tacirliği yapmak gibi bir niyetim yok, çok samimiyim buna inanıyorum. Biz umudumuzu yitirirsek, şehir umudunu yitirir. Son düdüğe kadar mücadelemiz sürecek. Adana Demirspor, Denizlispor ve Samsunspor eşit şansa sahiptir. Adana 37'de de kalabilir. Belki bir maç alıp ligde kalabiliriz, belki iki maçımızı kazanıp küme de düşebiliriz. Ama ne olursa olsun pes etmek yok. Armayı ligde tutacağız" dedi.

SIRADAKİ HABER
}