HaberlerSamsun HaberleriCHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı - Samsun Haberleri

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yarın il binasında gerçekleştireceği toplantıyla 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adaylığını açıklayacak.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, yarın gerçekleştireceği toplantıda 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olacağını açıklayacak.

MUTLAKA BAŞARACAĞIZ

Yaklaşık 3 yıldır il başkanlığı görevini yürüttüğünü söyleyen CHP Samsun İl BaşkanıTufan Akcagöz, basın kuruluşlarına gönderdiği davet mailinde şu ifadelere yer verdi: "Atatürk’ün manevi mirasçıları olarak, ülkeyi içine düştüğü kötü durumdan kurtarmak, demokrasi ve özgürlükleri yeşertmek gibi bir görevimiz var. Ben bu sorumluluğumun farkındayım, Samsun'da yürütmüş olduğum hak, hukuk ve demokrasi mücadelesini, Ankara’ya taşımayı arzu ediyorum. ‘Ankara’da bir Avukatınız olsun’ sloganıyla çıktığım bu yolda, Samsunlu hemşehrilerimin desteği benim için çok önemli. Milletvekili aday adaylığımı açıklayacağım basın toplantısına katılımınız beni onurlandıracak. Unutmayın, dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla yorulmazlar. Her gecenin mutlaka bir sabahı, her karanlığın mutlaka bir sonu var. Mutlaka başaracağız."

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}