HaberlerProfesyonel yapı yönetim hizmetlerinin adresi Rota Yönetim

Profesyonel yapı yönetim hizmetlerinin adresi Rota Yönetim

'Biz yönetelim, siz rahat edin' sloganı ile yola çıkan Rota Yönetim, profesyonel site ve apartman yönetimi hizmetini Samsunlularla buluşturuyor.

Profesyonel yapı yönetim hizmetlerinin adresi Rota Yönetim

Site ve apartman yönetimine profesyonellik katan Rota Yönetim, hizmet verdiği konutlarda yaşayan bireylerin yaşam kalitesini arttırıyor. Rota Yönetim; mutlak ve kolay erişim, hızlı ve denetlenmiş hizmet, güvenli ve korunmuş işlem, düzenli yönetim anlayışı ile kaliteli hizmet veriyor.

ROTA YÖNETİM AYRICALIĞI

Rota Yönetim hakkında bilgi veren işletme sahibi İlhami Efe, “Tüm işletme kurallarına uygun hareket eden Rota Yönetim, işletme projesinin kat malikleri ve kiracılar tarafından online veya aylık raporlamalar vasıtasıyla takip edilebilmesi ayrıcalığını sağlamaktadır. Bu sayede firmamız ve üye sakinleri arasında güven ve işbirliği eksiksiz sağlanmaktadır. Konutlardaki ihtiyaçlara acil çözüm, en uygun fiyat, online ulaşım ve uygulamalardaki yasal denetim, Rota Yönetim’in sağladığı eşsiz fırsatlardan sadece birkaçıdır. Firmamız tamamen malikler ve denetçiler ile eş zamanlı çalışıp, ivedilik ile operasyon tabanına sahiptir” diye konuştu.

YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRIYORUZ

Konutlardaki yaşam kalitesini arttırdıklarını söyleyen Efe, “Rota Yönetim olarak, bankalar ile yapmış olduğumuz özel anlaşmalar ile konut sakinlerine aidatların toplanıp apartman giderlerinin karşılanması konusunda alternatif çözümler sağlayabilmekteyiz. Rota Yönetim’in çalışma sistemi; mutlak ve kolay erişim, hızlı ve denetlenmiş hizmet, güvenli ve korunmuş işlem, düzenli yönetim ve en önemlisi konutlarımızda yaşayan üyelerimizin yaşam kalitesi üzerine kurulmuştur. Firmamızın sağlamış olduğu en büyük ayrıcalıklardan biri de hukuki korunmadır. Yasal denetimlerle konutumuzun herhangi dış veya iç etkenler ile oluşabilecek zararlara karşı korunması, risklerin en aza indirilmesi ve beklenmedik zararların tazmini hususunda maksimum korunma sağlanmaktadır” ifadelerini kullandı.

ŞEFFAF YÖNETİM ANLAYIŞI

Birçok site ve apartman ile birlikte yaklaşık 4 bin kişilik nüfusa sahip olan Koru Park Evleri’nin yönetimini de yürüttüklerini belirten İlhami Efe, 3 yıllık bir firma oldukları halde çok yol kat ettiklerini söyledi. Efe, “Yaklaşık 2 bin 500 daireye hizmet veriyoruz. Samsun’da sektörümüzde ilk ikinin içerisindeyiz, 3 yıldır bu işi yapan bir firma olarak ise ilk sıradayız. Güvenilir ve profesyonel bir çizgi oluşturduk ve bu çizgiyi hep bir kat daha yukarı taşıma aşamasındayız. Apartman sakinleri, üzerine düşen görevi yerine getiriyor,  gerisini bize bırakıyor. Evlerinde huzur içerisinde yaşıyorlar. Binaların tüm organizasyonuyla biz ilgileniyoruz. Tamamen şeffaflık ilkesi ile çalışıyoruz” dedi.

ONLINE APARTMAN YÖNETİMİ

Online apartman yönetimi hizmeti hakkında da açıklamalarda bulunan İlhami Efe, şunları kaydetti: “Bütün kat maliklerine ve kiracılara kullanıcı şifresi gönderiyoruz. Kat malikleri, uygulamayı indirmek koşulu ile kendi şifreleri ile sisteme erişim sağlıyorlar. Bu sistem içerisinde yönetimin duyurularını görebiliyor, yapılan anketlere cep telefonlarından katılım sağlayabiliyorlar. Kendi borçlarını ve borçların ne ile ilgili olduğunu, yapmış oldukları ödemeleri, binanın ne kadar parasının toplandığını ve bu paraların karşılığında nerelere ne kadar ödeme yapıldığını görebiliyorlar. Bankaya gitmeden, oturdukları yerden, cep telefonu üzerinden kredi kartı ile aidat ödemesi yapabiliyorlar.”

Mehtap YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}