HaberlerSamsunspor HaberleriBir facia daha istemiyoruz

Bir facia daha istemiyoruz - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, 'Bizler federasyona güveniyoruz. Bir hakem faciası daha istemiyoruz. Onlar da maçın öneminin farkındalar ki Giresunspor mücadelesinde FIFA kokartlı Halis Özkahya'yı gönderdiler' dedi

Bir facia daha istemiyoruz

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, tüm kredilerini kullandıklarını kalan iki maçta galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini ifade etti.

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz, "Giresunspor maçının hiçbir şekilde telafisi yok. Elimizdeki, cebimizdeki tüm kredilerin hepsini kullandık. Futbolcularımızla sürekli konuşuyoruz, onlara maçın önemini anlatıyoruz. Onlar da durumun farkındalar. Çağrı, Ercan ve Ufuk olamayacak. Hazırlıklarımız artık son aşamada.Samsunspor için büyük bir maç. Oyuncularımız geçen haftaki puan kaybından dolayı son derece üzgünler. Bir hakem faciası daha yaşamak istemiyoruz. Federasyona güveniyoruz. Onlar da Giresun maçına FIFA kokartlı Halis Özkahya'yı gönderdiler. İnşallah 3 puanı alan taraf biz oluruz. Denizlispor, Giresunspor ve Ümraniyespor maçı için en asgari 1 milyon TL'lik ligde kalma primi açıklamıştık. Bu prim hala ortada. Oyuncularımız da takımı ligde tutarak bu primi alacaklardır" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}