Haberler Kitap fuarı sona erdi

Kitap fuarı sona erdi

25 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 1. Terme Kitap Günleri sona erdi.

 Kitap fuarı sona erdi

55 yazar 40 yayınevinin katılımıyla 25 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Terme Huzur Sokağı’nda düzenlenen 1. Terme Kitap Günleri ünlü yazar Senai Demirci’nin katlığı söyleşi programı ile son bulurken, Termeliler kitapla dolu bir hafta geçirdi.

YAZARLARLA BULUŞTULAR

Bu yıl ilki düzenlenen Terme Kitap Günleri, 25 Nisan tarihinde Termeli kitapseverler ile buluştu. Bir hafta süren program süresince 55 yazar ve 40 yayınevi Terme’yi ziyaret etti. Kitapseverler Terme Huzur Sokağı’nda düzenlenen programla yazarlar ile buluşmanın mutluluğunu yaşadı. Programın son konuğu ünlü Termeli yazar ve televizyon programcısı Senai Demirci oldu. Termeli okuyucuları ile bir araya gelen Demirci, memleketinde böylesi bir kitap fuarının düzenlenmesinden kaynaklı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

FUAR HER YIL OLACAK

Belediye Başkanı Şenol Kul ise bu yıl ilkini düzenledikleri Terme Kitap Günleri’ni her yıl düzenleneceğini belirterek, “Kitap fuarımızın bu yıl ilkini düzenledik. Önümüzdeki yıllarda da bu programımıza devam edeceğiz. Termeli yazarımız Senai Demirci’yi daha sık ilçemizde görmek istiyoruz. Bizleri kırmayıp buralara kadar geldiği için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Ayrıca Terme Kitap Fuarı’na katılan okuyuculara dağıtılan bilet çekilişi de son buldu. Çekilişte, okuyucular kitap, bisiklet ve tablet bilgisayar kazanmanın mutluluğunu yaşadı. terme  terme haber


SIRADAKİ HABER
}