Haberler Hizmet yarışında bütünüz

Hizmet yarışında bütünüz

Bafra İlçesi'ni ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Hakan Durmuşoğlu, 'Biz el ele veriyor, bu hizmet yarışında bir bütün oluyoruz' dedi.

 Hizmet yarışında bütünüz

AK PartiSamsun Milletvekili Aday Adayı Hakan Durmuşoğlu, AK Parti Bafra Teşkilatı'nı ziyaret ederek, istişarelerde bulundu. Durmuşoğlu, teşkilatlarla tanışma, bütünleşme ve hizmet için destek çalışmalarına Bafra ilçesinde devam etti. İlçe Başkanı İbrahim Semiz ve teşkilat üyelerini ziyaret eden Durmuşoğlu, teşkilat üyeleriyle tanıştı, milletvekili aday adaylığı sürecinde kentin en büyük ilçelerinden olan Bafra’dan gönül birlikteliği mesajı verdi.

BÜYÜK BİR ONUR

AK Parti’de her kademede görev almanın büyük bir onur olduğunu vurgulayan Durmuşoğlu, tüm ilçelerde AK Parti’nin güçlü bir teşkilatlanma ve çalışmayla öne çıktığını söyledi. Kentin en büyük ilçelerinden olan Bafra’nın başarı çıtasını her zaman yüksek tuttuğunu vurgulayan Durmuşoğlu, “Biz el ele veriyor, bu hizmet yarışında bir bütün oluyoruz. Çıktığımız yolda tek amacımız var, AK Parti’nin misyonu ve hedefleri doğrultusunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği büyük Türkiye hedeflerinde ve siyaset ilkelerinde ilerlemek. Dürüst ahlaklı, temiz siyaset ve en iyi hizmet için bu dava yolunda biz de varız. Bir aile olmanın sıcaklığıyla çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı İbrahim Semiz ise Durmuşoğlu’na aday adaylığı sürecinde başarılar diledi.

SIRADAKİ HABER
}