HaberlerSamsun HaberleriMuharrem Göksel: 'İlk başkan Erdoğan olacak'

Muharrem Göksel: 'İlk başkan Erdoğan olacak' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, 'Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ilk başkanı yapacağız' dedi

Muharrem Göksel: 'İlk başkan Erdoğan olacak'

AK PartiSamsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, Ayvacık, Salıpazarı, Çarşamba ve Terme ilçelerini gezerek teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Göksel, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ilk başkanı yapacaklarını söyledi. 24 Haziran seçimlerini birçok açıdan kritik ve tarihi bir seçim olduğunu belirten Göksel, MHP ile kurulan Cumhur İttifakı'nın halkın desteği ve teveccühü ile sandıktan zaferle çıkacağını ifade etti.

ÇOK ÖNEMLİ KONULAR

Göksel, geçtiğimiz günlerde Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan yapılandırma ve vergi konusundaki yeni düzenlemelerin öneminde dikkati çekerek, “TBMM'ye gönderilen düzenlemelerin vatandaşların geniş bir kesimini ilgilendiren, beklentilerini, ihtiyaçlarını karşılayacak konulardır. Vergi ve prim alacakları yeniden yapılandırılması, geçmiş 5 yıla ait vergi düzenlemesi, emekli vatandaşların yeni iş yeri açması, iş yeri açacak gençlere kolaylık, kaydı silinen üniversite öğrencilerine kayıt imkanı ve imar barışı gibi konularda düzenlemeler yapıldı. Bunlar çok önemli konular” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}