HaberlerSamsun HaberleriBülent Turan: 'Kirli ittifak bozulacak'

Bülent Turan: 'Kirli ittifak bozulacak' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, 'Bizler, ak davanın temsilcileri olarak kirli ittifakı bozmak için 24 Haziran seçimlerine kadar canla başla çalışacağız' dedi.

Bülent Turan: 'Kirli ittifak bozulacak'

AK PartiSamsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, teşkilat ziyaretlerine devam ediyor. Turan, aday adaylığı sürecinde Atakum, İlkadım, Canik, Ayvacık ve Salıpazarı ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde bulundu. İlçe başkanları ve teşkilat üyeleri ile görüşen Turan, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

İLK TURDA KAZANACAK

Bir günde 5 ilçe teşkilatı gezen Turan, teşkilatlarda yaptığı konuşmalarda, 24 Haziran seçimlerinin ülkenin kaderini belirleyeceğini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk turda seçimi kazanması için üzerine düşen sorumluluğu yerine getireceklerini belirtti. İlk günkü aşkla kapı kapı dolaşıp, uzak yakın demeden tüm seçmenlere ulaşacaklarını belirten Turan, “Türkiye'nin güçlü olmasını istemeyenler, birliğimizi ve dirliğimizi bozmak isteyenler şu an da ittifak halindeler. Bizler ak davanın temsilcileri olarak bu kirli ittifakı bozmak ve ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara son vermek için 24 Haziran seçimlerine kadar canla başla çalışarak, bu seçimi de zaferle sonuçlandıracağız” ifadelerini kullandı.





SIRADAKİ HABER
}