HaberlerMuhtarlara yeni kimlik

Muhtarlara yeni kimlik

Samsun'un 19 Mayıs İlçesi'nde mahalle muhtarlarına, muhtar kimlik kartları dağıtıldı

Muhtarlara yeni kimlik

İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen muhtar kimlik kartları, 19 Mayıs Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda düzenlenen törenle İlçe Kaymakamı Yavuz Güner ve Belediye Başkanı Osman Topaloğlu tarafından mahalle muhtarlarına dağıtıldı.

AİDİYET VURGUSU

Kaymakam Güner, İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen kimlikleri 38 mahalle muhtarına dağıttıklarını dile getirdi. Güner, “Muhtar kimlik kartları muhtarlarımızın işlerini kolaylaştıracak, aidiyet duygularını daha geliştirecek ve kendilerini tanıtmada yardımcı olacak” dedi.

YÖNETİMİN TEMEL TAŞI

Başkan Topaloğlu ise muhtarların toplumu yansıttığını vurguladı. Topaloğlu, “38 mahallemizi ve muhtar arkadaşlarımızı eşit olarak görüyor ve programlı şekilde eşit olarak hizmet aktarımı sağlıyoruz. Vatandaşımızın memnuniyeti her şeyden önce gelir. Muhtarlarımızı, demokrasinin ve yerinde yönetimin en temel taşı olarak değerlendiriyoruz. Onların görüş ve önerilerinin çok anlamlı ve manidar olduğunu her platformda da ifade ediyoruz. Muhtarlarımız bizzat vatandaşlarımızla iç içe yaşayan, tüm dert ve sıkıntılarını dinleyen, bu dert ve sıkıntıları bize aktaran temel mercilerimizdir. Bizlere sağladıkları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

SIRADAKİ HABER
}