HaberlerYolculuk öncesi yemek

Yolculuk öncesi yemek

Ordu'da yapılacak grup müsabakaları için yola çıkan Yab-Pa Akademi, motivasyon yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe katılan AK Parti Samsun Milletvekiil Fuat Köktaş, takıma güvendiğini söyledi

Yolculuk öncesi yemek

KÖKTAŞ'TAN DESTEK

Ordu'da yapılacak U-19 Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında Samsun'u temsil edecek Yab-Pa Akademi, motivasyon yemeğinde bir araya geldi. İlkadım Ihlamur Cafe'deki yemeğe AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Yab-Pa Akademi Başkanı Ali Akyüz, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve sporcular katıldı. AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, takıma güvendiğini belirterek, "Yab-Pa Akademi'yi öncelikle böyle bir başarıya imza attıkları için tebrik ediyorum. Futbol Türkiye'de bütün sporların arasında herkesin göz bebeği ve en fazla ilgi gösterilen spor dalı. İnanıyorum ki bizim gençlerimize fırsat verildiğinde yeteneklerini ortaya koyacaklardır. Takımımızın çok ciddi sonuçlar alacağına ve bir üst tura geçeceğine inancım tam'' dedi.

ŞAMPİYONLUK İSTİYOR

Başkan Ali Akyüz, ''Yab-Pa Akademi olarak asıl hedefimiz profesyonel lige yükselmek. Biz 5 yıldır Türkiye Şampiyonası'na giden bir kulübüz. Bu yıl hem U-15, hem de U-19'da bu başarıyı gösterdik. Bu durum kulübümüz tarihinde bir ilk. Ordu'da şampiyon olmak istiyoruz. Bizlere bu zamana kadar destek veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'a teşekkür ediyorum" diye konuştu. Yab-Pa Akademi Antrenörü Akın Türker, ''6 ay önce başladığımız serüvenin meyvelerini almaya başladık. Bizim amacımız güzel bir ekip güzel bir aile oluşturarak, bu güzellikleri Samsun futboluna kazandırmak. Asıl hedefimiz Samsun futbolunu kültürel değerlerine sahip çıkmak. Türkiye'de Yab-Pa Akademi olarak söz sahibi olmak istiyoruz'' şeklinde konuştu.

Mustafa CİVELEK yabpa  


SIRADAKİ HABER
}