HaberlerSamsun Haberleriİlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Bu bir kader seçimi'

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Bu bir kader seçimi' - Samsun Haberleri

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 24 Haziran seçimlerinin kader seçimi olduğunu belirterek, 'İnşallah, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Başkan yapacağız' dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Bu bir kader seçimi'

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti milletvekili aday adaylarını ağırladı. Milletvekili Aday Adayları Selahattin Süleymanoğlu ve Cihad Başerli, Başkan Tok’a misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.

İRADE SANDIĞA YANSIYACAK

Cumhur İttifakının Türkiye’nin üzerine karşı oynanan senaryolara karşı oluşan milli cephe olduğunu ifade eden Başkan Tok, “Bizlere milli ve tarihi bir sorumluluk yükleyen 24 Haziran seçimleri, cumhurun, yani milletin kendisini oylayacağı, milletin kendi kaderini belirleyeceği tarihi bir seçimdir. Bu seçim, Türk düşmanlığı besleyen egemen güçlerle, Türkiye muhalifliği yapanlarla mücadeledir. Bu millet 15 Temmuz’da nasıl birlik ve beraberlik içerisinde tek yumruk olmuşsa, Yeni Kapı ruhuyla nasıl tek vücut olmuşsa, 24 Haziran Seçimlerinde de Cumhur İttifakıyla kenetlenecek. Ülkemizin geleceğini ilgilendiren bu seçimlerde, Türkiye üzerinde oynanan çirkin senaryoları 15 Temmuz’da olduğu gibi, yine bertaraf edeceğiz. 16 Nisan’da olduğu gibi 24 Haziran’da da milletin iradesi çok daha güçlü bir şekilde sandığa yansıyacak” diye konuştu.

MAKAMLARIN ÜSTÜNDE

Başkan Tok, “Her seçim döneminde partimize olan teveccüh artıyor. Milletimizle gönül bağımız her geçen gün daha da güçleniyor. Bizim tek derdimiz, milletimize en iyi hizmeti sunmak. Milletimizin, partimize olan ilgisi ve güveni sorumluluğumuzu artırıyor. Hamdolsun bizler, bu sorumluluğun farkındayız ve bu inançla hareket ediyoruz. 24 Haziran’da da önemli bir seçim gerçekleştireceğiz. Çok çalışacağız. İnşallah, hemşehrilerimizin desteğiyle Samsun’dan en iyi oy oranıyla Ankara’ya güçlü bir destek sunacağız. Listede olan, olmayan dava arkadaşlarımızla, partiye gönül veren tüm kardeşlerimizle birlikte sahada olacağız. Unutmamalıyız ki, bizim için öncelikli olan davanın kendisi. Davamız tüm makamların üstündedir. AK Partili olmak bu anlayışı gerektirir” sözlerini kaydetti.

SIRADAKİ HABER
}