HaberlerAlmatı HaberleriGlobal Yükleyici Operatörü Yarışması Kazakistan'da yapıldı

Global Yükleyici Operatörü Yarışması Kazakistan'da yapıldı - Almatı Haberleri

3'üncü Global Yükleyici Operatörü Yarışmasını Kazakistan Almatı'da yapıldı. Ülke çapında 18 operatörü yarışmaya katıldı.

Global Yükleyici Operatörü Yarışması Kazakistan'da yapıldı

İş makinesi üreticisi XCMG, 3'üncü Global Yükleyici Operatörü Yarışmasını Kazakistan Almatı'da yaptı. Ülke çapında 18 operatör, XCMG'nin V Serisi platform yükleyicisinde bir dizi görevleri ve hassasiyet manevralarını tamamlayarak yarışmada yer aldı. Yarışma sonrasında şirket temsilcilerinin, inşaat ile hafriyat sektörlerinden yerli uzmanların yer aldığı jüri, işletme akıcılığı, iş verimliliği ve hata oranını göz önünde bulundurarak Muratbek Utkilbaev'i en iyi operatör seçti.
XCMG Başkan Yardımcısı Wang Qingzhu şu ifadeleri dile getirdi: 'Etkileyici galibiyeti nedeniyle Utkilbaev'i tebrik ediyoruz. Tüm yarışmacılar, çok iyi iş çıkardı ve kolektif performansları, Kazakistan'da ağır inşaat endüstrisini oluşturan insanların beceri ve profesyonelliğinin bir göstergesidir. Şirket, son altı yılda Kazakistan'a 3 bin'den fazla yükleyici ihraç etmiş olup bu yükleyiciler yaklaşık 100 inşaat projesinde kullanılmıştır. Bu kapsamda Kazakistan, Orta Asya'daki en büyük inşaat makineleri pazarını ve Çin'in 'Kuşak ve Yol' programına önemli bir bağlantıyı temsil etmektedir ki bu da ülkeyi en önemli pazarlarımızdan biri yapmaktadır. Bu ülkenin sanayisiyle olan ilişkilerimizi derinleştirmek için sabırsızlanıyoruz''.
Yarışmanın galibi Muratbek Utkilbaev ise şöyle konuştu: 'Şirketin V Serisi yükleyicileri hakkında pek çok iyi şey duydum ve bunu denemek istedim, bu nedenle makinenin işlevini ve kalitesini denemek üzere yarışmaya katıldım. Tam yüklü durumda dahi oldukça esnek, hassas ve ayarlanabilir niteliktedir ve en önemli özelliği de enerji etkin olmasıdır''.

SIRADAKİ HABER
}