HaberlerSamsun HaberleriCHP Samsun milletvekili aday adayı Özdağ: Sorumluluk alıyorum

CHP Samsun milletvekili aday adayı Özdağ: Sorumluluk alıyorum - Samsun Haberleri

CHP'den milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Mühendis Mehmet Özdağ, 'Huzurlu ve güvenli bir toplum kuracaksak, sorumluluk almaktan kaçınmamalıyız. Bugüne kadar bunu yaptım, şimdi de bunu yapıyorum' dedi

CHP Samsun milletvekili aday adayı Özdağ: Sorumluluk alıyorum

Elektrik Mühendisleri Odası'ndaki başkanlık görevinden ayrılan Mehmet Özdağ, 24 Haziran'da yapılacak seçimler için CHP'den aday adaylığını açıkladı. Özdağ, kendisine destek verenlerle birlikte partisinin il binasında açıklama yaptı.

SALTANATI YIKACAĞIZ

Seçildiği takdirde, mücadelesine Meclis'te devam edeceğini belirten Özdağ, "İlkelerimi ve yaşam enerjimi seferber ederek, partimle TBMM'de her türlü haksızlığın karşısında olacağım. İş cinayetlerinden, şeker fabrikalarının peşkeş çekilmesine, sağlıkta soygun düzeni ile hastaların müşteri yapılmasına, elektrikte kayıp kaçak bedellerinin halkın cebinden ödenmesine, öğretmenlerin, akademisyenlerin, memurların hukuksuz bir şekilde işlerinden edilmesine ve taşeronluk adı altında kölelik düzenini sürdürülmesine karşı mücadele edeceğiz. Bu ülkede adalet yok, hukuk yok, sarayın emirleri var. Ülke sorunlarına yıllardır kafa yoran Samsunlu bir kardeşinizim. Ülkenin geldiği nokta bize gösteriyor ki en temel sorun adalet. Haziran umut demek, 24 Haziran'da haramilerin saltanatını yıkacağız" diye konuştu.

Barış BUDANOĞLU 

SIRADAKİ HABER
}