HaberlerSamsun HaberleriYönetemediklerini kabul ettiler

Yönetemediklerini kabul ettiler - Samsun Haberleri

Demokrat Parti İl Başkanı Cengiz Aktaş, erken seçim kararını eleştirerek, 'AK Parti ve yanındaki MHP, ülkeyi yönetemediklerini kabul etti. 'Bir sene daha beklersek kaybedeceğimiz kesin olur' diyerek bu kararı aldılar' dedi

Yönetemediklerini kabul ettiler

Demokrat Parti İl Başkanı Cengiz Aktaş, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Demokrat Parti İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilen toplantıda, erken seçim, ittifak ve yapılacak çalışmalar ile ilgili gündem değerlendirildi.

BOZULACAK DÜZEN YOK

İl Başkanı Aktaş, erken seçimin normal şartlarda muhalefet partileri tarafından istendiğini vurgulayıp, "İktidar, bu kadar imkana sahipken erken seçim kararı alarak, AK Parti ve yanındaki MHP ile ülkeyi yönetemediklerini kabul etti. 'Bir sene daha beklersek kaybedeceğimiz kesin olur' diyerek erken seçim kararı aldılar. İktidar değişirse düzen bozulur deniliyor ancak ülkede bozulacak bir düzen yok. 24 Haziran'dan sonra inşallah her şey çok daha güzel olacak" sözlerini kaydetti.

HALKA SAYGISIZLIK

Emeklilere ikramiye verilmesi kararının seçim öncesinde rüşvet gibi kullanılmaya çalışıldığını savunan Aktaş, "Emeklilere rüşvet verir gibi ikramiye veriyorlar. Bu halka saygısızlık. Halka bunları anlatacağız, çözümlerimizi sunacağız. Biz kurduğumuz ittifakla, Türkiye'nin 4 büyük partisini bir araya getirdik. Bu ülkeyi yönetemeyenlerin elinden iktidarı alıp güzel günlere yürüyeceğiz" diye konuştu.

Şükrü Berk ASKAR 

SIRADAKİ HABER
}