HaberlerDev turnuva

Dev turnuva

Her yıl coşku ile kutlanan '19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı' kapsamında 99. yıl nedeniyle düzenlenen '100.Yıla 1 Kala Samsun Spor Yapıyor' spor organizasyonu başladı.

Dev turnuva

32 TAKIM KATILIYOR

Samsun'da her yıl büyük coşku ile kutlanan '19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı' kapsamında 99. yıl nedeniyle düzenlenen '100.Yıla 1 Kala Samsun Spor Yapıyor' spor organizasyonu başladı. İlki olan futbol turnuvasının açılışı Samsun Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz'ın yaptığı vuruşla başladı. 32 takımın katıldığı futbol turnuvası Mayıs ayı boyunca devam edecek ve final müsabakası 31 Mayıs Dünya Sigara Bırakma Günü'nde yapılacak.

HALKA AÇIK OLACAK

'100. Yıla 1 Kala Samsun Spor Yapıyor' spor organizasyonlarında ayrıca 3x3 basketbol, voleybol, plaj futbolu, bilek güreşi, dart, bisiklet, masa tenisi ve tenis gibi branşlarda da turnuvalar Mayıs ayı boyunca sürecek. Halka açık turnuvalara katılım göstermek isteyenlerin ise Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile iletişime geçmeleri yeterli olacak. Müsabakalar sonrasında ise dereceye giren takımlara kupa ve madalyalar verilecek.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}