HaberlerSamsun Haberleri Çarşamba'da şehir ve kültür konuşuluyor

Çarşamba'da şehir ve kültür konuşuluyor - Samsun Haberleri

Çarşamba Belediyesi tarafından bu yıl 6.'sı düzenlenen Şehir ve Kültür temalı Çarşamba Kitap Fuarı panel, söyleşi ve imza programlarıyla devam ediyor.

 Çarşamba'da şehir ve kültür konuşuluyor

Samsun'un Çarşamba İlçesi Abdullapaşa Meydanı’nda kurulan ve 1800 metrekare kapalı alanda önceki gün başlayan 6. Çarşamba Kitap Fuarı dolu dolu geçiyor. Törenle
kapılarını açan fuara bölge halkı yoğun ilgi gösteriyor.

DOLU DOLU GEÇİYOR

Çarşamba’da kitap fuarı etkinliklerinin geleneksel hale geldiğini kaydeden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Panel, söyleşi ve imza programlarımız ilgi görüyor. Yayınevlerimiz satışlarından memnun olduklarını söylüyor. Halkımızın ilgisi bize güç veriyor. Yaptığımız işin doğru bir karar olduğunu görmekten mutlu oluyoruz. Mustafa Karaosmanoğlu, Emin Kazım Şen, Şaban Sağlık ve Mustafa Said Kurşunoğlu’nun “Şehir Üzerine”, Cansu Canan Özgen’in “Türklerin Serüveni”, Tarık Tufan’ın “Şehirlerin Edebiyatı, Edebiyatın Şehirleri”, Şükrü Erbaş ve Kaan Murat Yanık’ın “Şehirler ve Gölgeler” konulu söyleşi ve imza programları gerçekleştirildi. Fuarımızın teması olan 'Şehir ve Kültür'ü konuşuyoruz. 13 Mayıs Pazar gününe kadar açık olan etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}