HaberlerSamsun HaberleriKaldırım'dan destek teşekkürü

Kaldırım'dan destek teşekkürü - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Süleyman Kaldırım, temayül yoklamasına katılan tüm partililere ve kendisine verilen desteğe teşekkür etti.

Kaldırım'dan destek teşekkürü

AK PartiSamsun Milletvekili Aday Adayı Süleyman Kaldırım, temayül yoklamasına katılan partililere teşekkür ederek, "24 Haziran'da AK Parti kadroları sandıktan güçlü bir şekilde çıkacak" dedi.

İLK TURDA TAMAM

Temayül yoklamasının güzel geçtiğini belirten Kaldırım, "Teşkilatlarımızın omurgası olan partililerimiz, yapılan temayül yoklamasında listelerde görmek istedikleri aday adayları için oy attılar. Temayül yoklamasında partililerimizin şahsıma göstermiş oldukları yakın ilgi ve alaka için onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Temayül yoklamasına yoğun katılım sağlandı. Bu da AK Parti kadrolarının heyecanını ortaya koyuyor. Davaya ve AK Parti'ye sahip çıktılar. 24 Haziran'da yapılacak seçimde Cumhurbaşkanlığı seçimini ilk turda tamamlayacağız. Cumhurbaşkanlığı seçimini ilk turda yüzde 55 oy oranında tamamlayacağız. Karşıda oluşturulan blok ülkenin faydasına değil. Halkımız gerçekleri biliyor. Samsun'da ise 7 milletvekili hedefliyoruz. Ve Samsun'dan 7 milletvekili çıkartacağız" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}