Samsunspor zirvesi - Samsunspor Haberleri

Küme düşen Samsunspor'un 2. Lig'den bir an önce 1. Lig'e dönmesi için neler yapılması gerektiği Samsun Valisi Osman Kaymak başkanlığındaki toplantıda masaya yatırıldı. Toplantıda vakit kaybetmeden mali tabloların gözden geçirilip, çıkış yolu aranması kararı çıktığı öğrenildi

Samsunspor zirvesi

ACİL EYLEM PLANI

Samsunspor'un resmen 2. Lig'e düştüğü Ümraniyespor maçının ardından acil eylem planının belirlenmesi için toplantılar yapıldığı öğrenildi. Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunspor Kayyum Heyeti, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve bazı işadamlarının katıldığı toplantıda, Kırmızı- Beyazlı kulübün yeniden lige çıkması için neler yapılması gerektiği konuşuldu. Herkesin fikrini ortaya koyduğu bu zirvede, bir an önce harekete geçilmesi ve sezon planlaması yapılması kararı alındı.

AÇIKLAMA YAPILACAK

Toplantının ardından Samsunspor Kayyum Heyeti, Nuri Asan Tesisleri'nde bir araya gelerek kulübün maddi tablosunu gözden geçirdi. Yabancıların gönderilmesi, iç transferdeki öncelikler, yeni teknik ekip oluşması ve transfer tahtasının açılması için ne kadar kaynak lazım olduğu gibi konuların aciliyetle çözülmesi kararlaştırıldı. Bugün yarın kayyum heyetinin bir basın toplantısı düzenleyerek hem sezon değerlendirmesi yapması, hem kongre tarihini resmen açıklaması hem de maddi konularda açıklama yapması bekleniyor.





SIRADAKİ HABER
}