HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da sivil yönetim şart

Samsunspor'da sivil yönetim şart - Samsunspor Haberleri

Samsun Valisi Osman Kaymak, kayyum heyetinin özverili bir şekilde çalıştığını ifade ederek, 'Ancak maalesef ki bu durum dışarıda farklı algılar oluşturdu. Herkes 'Samsunspor sahipsiz kaldı' dedi. Durum böyle olunca hakem de ona göre düdük çaldı. Kongrede sivil bir yönetim muhakkak oluşmalı' dedi

Samsunspor'da sivil yönetim şart

SİNERJİ OLUŞMALI

Samsunspor'u düştüğü dar boğazdan kurtarmak için büyük mücadele ortaya koyan Samsun Valisi Osman Kaymak, ellerinden geleni yaptıklarını ancak takımı ligde tutamadıklarını söyledi. Vali Kaymak, "Maalesef takımımız küme düştü, üzülüyoruz. Bu şehrin kapasitesi takımı geri çıkarmaya yeter. Yeter ki birlik olalım. Bu takıma destekte bulunmayanların da rahatsız olması, 'destek vermeliyim' demesi lazım. Yol haritamızı bir an önce belirlemeliyiz. Borçlar birikti. İşadamları takıma yanaşmak istemiyor. Şehirde bir sinerji oluşması istiyoruz. İnşallah Zihni başkanla birlikte bu sinerji oluşacaktır" diye konuştu.

AYAK OYUNLARI VAR

Vali Kaymak, "Kayyumdaki arkadaşlarda yeni bir yönetim oluşması için mahkemeye genel kurul talebinde bulundu. Kayyumdaki üyelere teşekkür ediyorum, özverili bir çalışma ortaya koydular. Hep birlikte elimizden geleni yaptık. Topu benim oynayacak halim yok. Toptan da anlamam ala Şunu öğrendim; bu işte ayak oyunları varmış. Takımımızın hakları yendi. Kayyum aslında dışarıda olumsuz bir hava oluşturuyor. Hakem de düdüğü ona göre çalıyor, dışarıdan da o gözle bakıyorlar. İmkanı olan işadamı, siyasetçi ve bürokratlar bu takıma sahip çıksın. İnşallah kongrede de sivil bir yönetim oluşturulabilir" dedi.

SIRADAKİ HABER
}