HaberlerSamsun HaberleriAybüke ile Hakan'ın en mutlu günü

Aybüke ile Hakan'ın en mutlu günü - Samsun Haberleri

Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver ve Selva Alver çiftinin kızı Aybüke ile Nedim-Hülya Kiriş çiftinin oğlu Hakan, muhteşem bir nikah töreni ile dünya evine girdi

Aybüke ile Hakan'ın en mutlu günü

Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver ve Selva Alver çiftinin kızı Aybüke, Derebahçe Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen muhteşem nikah töreni ile hayatını, Nedim-Hülya Kiriş çiftinin oğlu Hakan ile birleştirdi.

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Düzenlenen nikah töreni; hukuk, siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerini de bir araya getirdi. Törene, Samsun Valisi Osman Kaymak, MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu, ilçe belediye başkanları, Yeşilyurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hacı Ahmet Ölmez ve Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, adli ve mülki idare temsilcileri, gelin ve damadın ailesi, yakın dostarı ve çok sayıda davetli katıldı.

NİKAHI, BAŞKAN ŞAHİN KIYDI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in kıydırdığı nikah töreninde şahitlikleri Samsun Valisi Osman Kaymak, MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve Alp Arslan yaptı. Vali Kaymak, Başkan Şahin ve Milletvekili Usta, genç çifte mutluluk dilekleriyle aile cüzdanlarını takdim etti. Nikah töreni, çiftin yaptığı ilk dansla son buldu.

Barış BUDANOĞLU

 

SIRADAKİ HABER
}