HaberlerSamsun HaberleriGençler umut veriyor

Gençler umut veriyor - Samsun Haberleri

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'nın açılışına katılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Çocuklarımızın başarılarıyla gurur duyuyoruz. Yarınlarımız için umut veriyor' dedi

Gençler umut veriyor

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Emine Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı” açılışını gerçekleştirdi. Bilim, kültür ve sanat alanında okulda birçok etkinlik yapıldığını anlatan öğrenciler, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nda sergiledikleri projeleri tek tek gezerek bilgi alan Başkan Tok’a, kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Öğrencilerin çok güzel çalışmalara imza attıklarını dile getiren Başkan Tok, “Bilim ve ilim ile yoğrulan vatanına fayda sağlamayı ve güçlü bir geleceği işaret eden çalışmada emeği geçen başta yavrularımız olmak üzere herkese teşekkür ederim. Şahsım ve İlkadım Belediyemiz adına yavrularımızı bilim, spor ve sanat gibi değerlerle donatmak adına tüm gücümüz ile desteklemeye devam edeceğiz. Bugün bu fuarda gençlerimize yeterli destek ve imkânı sağladığımızda neleri başaracaklarını görmüş olduk. Güçlü bir Türkiye sloganıyla yaptığımız her çalışma ve hizmetin temelinde iyi bir eğitim olduğunu biliyoruz ve çocuklarımızın bu başarılarıyla gurur duyuyoruz. Yarınlarımız için umut veriyor” şeklinde konuştu.

Açılış programına ayrıca Samsun İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Yetik, İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, İlkadım İlçe Milli Eğitim şube müdürleri, okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

SIRADAKİ HABER
}