HaberlerSamsun HaberleriSamsun en iyisini hak ediyor

Samsun en iyisini hak ediyor - Samsun Haberleri

MHP Samsun Aday Adayı Murat Camadan, Samsun için çok önemli projelere imza atmak istediğini belirterek, 'Samsun her zaman en iyisini hak ediyor. Biz de MHP'den birçok milletvekili göndererek Samsun'u Meclis'te en iyi şekilde temsil edeceğiz' dedi

Samsun en iyisini hak ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Aday Adayı Murat Camadan, Haber Medya Grubu'nun Borkonut Niş'teki çalışma ofislerini ziyaret etti. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Satış ve Pazarlama Müdürü Mehtap Yeşilbaş, Haberaks TV Genel Yayın Yönetmeni Onur Nurdemir ile görüşen Camadan, önemli açıklamalarda da bulundu.

SAMSUN İÇİN TEŞVİK İLK SIRADA

Camadan ailesinin 80 yıldır Samsun'da ticaret hayatını sürdürdüğünü söyleyen Camadan "Uzun yıllardır da MHP'de çeşitli kademelerde ailecek görev aldık. Artık ailem bayrağı bana devretti. Bundan sonra ben bu yolda yürüyeceğim. Ben de MHP'de çeşitli görevler aldıktan sonra son 2 yıldır il başkan yardımcılığı görevini yürütüyordum, istifa ederek milletvekili aday adayı oldum. Samsunumuz için çok güzel projelerimiz var. En önemli proje öncelikle Samsun için teşvik almak. Ticaret hayatından geldiğim için bu konularla özel olarak önem veriyorum. Yakın zamanda projelerimi de açıklayacağım. Samsun çok güzel ve kozmopolit bir şehir. Çok değişik illerden insanlar yaşıyor. Samsun için güzel işler yapabileceğime inanıyorum" ifadelerini kullandı.

SORUNLAR ÇÖZÜLECEK

Samsun'un sorunlarını yakından bildiğini ifade eden Camadan, "İl başkan yardımcılığı görevimde iş dünyasından sorumluydum. MHP'nin Meclis'te güçlü biçimde temsil edilmesi ve bizim de orada olmamız Samsun'un sorunlarını daha güçlü biçimde aktarmamızı sağlayacak. Çözülmesi gereken çok sorunumuz var, öte yandan çözülmeyecek sorunumuz da yok. Ancak bunların takibi önemli. Bunun için de çabalayacağım. Samsun her zaman en iyisini hak ediyor. Biz de MHP'den birçok milletvekili göndererek, Samsun'u Meclis'te en iyi şekilde temsil edeceğiz. MHP Samsun'dan tarihinin en fazla milletvekilini çıkaracak. Buna beraber şahit olacağız. Çok güçlü aday adaylarımız var. Seçimlere çok sıkı hazırlanıyoruz" diye konuştu.

DÜZLÜĞE ÇIKACAĞIZ

Seçim kararının Türkiye'ye hayırlı olmasını dileyen Camadan, şu şekilde sürdürdü: "Biz Cumhur İttifakı olarak bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. Sürecin kısa olması önemli, önümüzde de Ramazan ayımız var. Bir an önce seçimlerin yapılıp ülkemizin düzlüğe çıkması lazım. İçeride ve dışarıda baş edilmesi gereken çok etken var. Yeni hükümet sistemiyle bunların da en kısa zamanda çözüp yolumuza güçlü biçime devam edeceğiz."


Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}