HaberlerSamsunspor HaberleriAhmet Güral Karayılmaz: 'Oluşumlara kapımız açık'

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Oluşumlara kapımız açık' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, alınan kongre kararı sonrası yeni oluşumlara açık olduklarını söyleri. Kongre tarihininde netlik kazandığını belirten Karayılmaz, 'İyi bir yönetimle Samsunspor'un eski günlerine dönmesi şart'dedi

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Oluşumlara kapımız açık'

ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ

Kırmızı-Beyazlı camiada alınan kongre kararı sonrası akıllara kimin başkanlık koltuğuna oturacağı sorusu geliyor. Kongre tarihi de netlik kazanan Samsunspor'da seçim 23 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını ancak istemedikleri bir sonuçla karşı karşıya kaldıklarını belirten Kayyum Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, "Artık Samsunspor'a sahip çıkma vaktidir"dedi.

ÇAĞRIDA BULUNDU

Kapımız tüm yeni oluşumlara açık. İş adamlarımız, ve Samsun'un bağrından koparak gelecek kişiler bu takımı ümit ediyorumki hak ettiği yerlere getirecektir. Kulübümüze destek finansal destek sağlamak amacıyla bizde gece gündüz elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah yapılacak kongremizde Samsunspor'u hak ettiği yerlere getirecek isimler bu külübün başında olacaktır"dedi.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}