HaberlerSamsun HaberleriMHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Yücel Şahin: Kalpler kucaklanacak

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Yücel Şahin: Kalpler kucaklanacak - Samsun Haberleri

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Yücel Şahin, Samsun'un birçok sorunu olduğunu belirterek, 'Çalmadık kapı, sıkılmadık el ve kucaklamadığımız kalp kalmayacak' dedi

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Yücel Şahin: Kalpler kucaklanacak

Eğitimci ve iş adamı Yücel Şahin, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun milletvekilliği aday adaylığını parti binasında açıkladı.

SORUN ÇOK

Şahin, Samsunlulara daha çok yardımcı olmak, sorunları dile getirmek ve Türkiye'nin içinde bulunduğu zor günlerde elini taşın altına koymak için milletvekili aday adayı olduğunu ifade ederek, "Seçilsem de seçilmesem de sizlerle birlikte yaşamaya sizlerin dertlerini, problemlerini aclarını ve sevinçlerini paylaşmaya devam edeceğim. Çalmadık kapı, sıkılmadık el ve kucaklamadığımız kalp kalmayacak. İlimizin birçok sorunu var. Bunlarn hepsini bir eğitimci, iş adamı ve bir siyasetçi olarak biliyorum. Ben evine ekmek götüremeyen babaları, kirasını ödeyemeyen vatandaşları, evine tüp alamayan bacılarımı, üniversiteyi bitirip işsiz gezen mesleğinin dışında garsonluk yaparak geçinmeye çalışan gençlerimizi, harçlık almadan okula giden çocuklarımızı bilirim. Bunun yanında Samsun'da kazanan başka illere yatırım yapan hiçbir kimseye faydası olmayan etrafından bir Allah'ın selamını bile esirgeyen kişilleri de bilirim" ifadelerini kullandı.


Zerrin SOMUNCU

 

SIRADAKİ HABER
}