HaberlerBalıkesir HaberleriBaşkan Yılmaz'dan, yaşlı amcaya sürpriz ziyaret etti

Başkan Yılmaz'dan, yaşlı amcaya sürpriz ziyaret etti - Balıkesir Haberleri

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ovacık'ta yaşayan yaşlı Yaşar Akbıyık'ı evinde ziyaret edip elini öptü, hayır duasını aldı.

Başkan Yılmaz'dan, yaşlı amcaya sürpriz ziyaret etti

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz sosyal belediyecilik kapsamında Ovacık Mahallesi'nde yaşayan 94 yaşındaki Yaşar Akbıyık'ı evinde ziyaret etti. Başkan Yılmaz ziyaret sırasında, 'Biz her zaman sizlerin yanındayız, şehrimiz sizlerin duaları ile bereketleniyor' dedi.
Karesi'de yaşayan her vatandaşın yanında olduklarına dikkat çeken Başkan Yılmaz, 'Biz insanlarımızın her anında yanındayız. Özellikle yaşlı ve çocuklarımıza özel ilgi gösteriyoruz, onların ihtiyaçlarına duyarsız kalmıyoruz. Yol, park, temizlik, imar gibi birçok konuda hizmet veriyoruz ancak bu hizmetlerden çok daha fazla çocuklarımıza ve yaşlılarımıza verdiğimiz hizmeti önemsiyoruz. Sizlerin hayır duasıyla belediyemizin bereketlendiğini düşünüyoruz. Karesi'nin dört biryanına hizmet verebiliyorsak, bunun bereketinin altında tabii ki sizlerin duaları var. Sizlerin dualarıyla bu şehir bereketleniyor. Sizlerin dualarıyla bu şehirde yaşayanların mutluluğu ve huzuru artıyor. Sizlerin öpülesi ellerinizden öpüyor ve sizlerle birlikte oluyoruz. Rabbim bizlere hizmet etme gücü verdikçe Yücel Yılmaz evladınız her zaman sizlerin yanınızda olacak' dedi.
Başkan Yılmaz'ın sürpriz ziyaret karşısında Yaşar Amca, 'Böyle hasta halimle ziyarete gelmeniz beni çok mutlu etti. Hepinizden bin kere Allah razı olsun' dedi.

Başkan Yılmaz’dan, yaşlı amcaya sürpriz ziyaret etti

SIRADAKİ HABER
}