HaberlerAlişan Haberleriİşte takıların toplam değeri!

İşte takıların toplam değeri! - Alişan Haberleri

Sık sık evlenmek istediğini dile getiren, daha önceki ilişkilerinde de evliliğin eşiğinden dönen Alişan, sonunda muradına erdi. Ünlü şarkıcı, bir süredir beraber olduğu oyuncu Buse Varol'la önceki akşam evlendi.

İşte takıların toplam değeri!

Sık sık evlenmek istediğini dile getiren, daha önceki ilişkilerinde de evliliğin eşiğinden dönen Alişan, sonunda muradına erdi. Ünlü şarkıcı, bir süredir beraber olduğu oyuncu Buse Varol’la önceki akşam evlendi. Alişan, “Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?” sorusuna nikâh şahitliğini yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan izin alarak “evet” yanıtını verdi.

Şarkıcı Alişan ile oyuncu Buse Varol, ilişkilerini nikâh masasına taşıdı. Ünlü çift, önceki akşam Beşiktaş’taki Swissotel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.

Düğün törenine Cumhur-başkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin’in yanı sıra çiftin yakınları ve sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı.

İZNİNİZLE CUMHURBAŞKANIM

Çiftin nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıydı. Uysal’ın “Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?” sorusuna Alişan’ın “İzninizle Cumhurbaşkanım” diyerek “evet” yanıtını vermesi salondakileri güldürdü.

Bin kişinin katıldığı gecede eğlence geç saatlere kadar devam etti. Düğüne gelen sanatçılar da seslendirdikleri şarkılarla geceye renk kattı.

Nikah sonrası çift masaları dolaşarak mutluluklarını davetlilerle paylaştı. Hemen her masadan düğün hediyesi olarak altın alan çifte tören boyunca yaklaşık üç kilo altın takıldığı öğrenildi. Bu altının toplam değeri 540 bin lirayı buluyor.

Alişan ve Buse Varol takılarla objektiflere böyle yansıdı.

 

 

 

 

KAYNAK:HÜRRİYET

 

SIRADAKİ HABER
}