HaberlerSamsun HaberleriMurat Bircan: 'STK'lar kılavuzumuz olacak'

Murat Bircan: 'STK'lar kılavuzumuz olacak' - Samsun Haberleri

Samsun'da sivil toplum örgütlerine yönelik çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Murat Bircan, 'Sivil toplum örgütleri her daim yol haritamızın kılavuzu olacak' dedi.

Murat Bircan: 'STK'lar kılavuzumuz olacak'

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Murat Bircan, Samsun Diyanet-Sen 1.Nolu Şube Yönetimi Başkanı Nevzat Oy ve yönetimini makamında ziyaret etti. Akabinde de Bafra İHH hayır çarşısının açılışı gerçekleştirdi ve bir dizi ziyaretlerde bulundu.

BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Düzenlediği ziyaretlerde açıklamada yapan Bircan, STK’ların şehrin dinamizmi olduğunu belirtti. Bircan, “STK’lar bize yol gösteren unsurlardır. Samsun’un önünde ki hedeflere ulaşmasında büyük katkı sağlayacak. Sivil toplum örgütlerinin içinden gelen bir kardeşiniz olarak STK’ların önemini biliyor ve onların önerilerini çok ciddiye alıyoruz. Bu aşamada STK’ların Samsun ile ilgili her bir çalışması bizim için çok değerli. Eğer, Samsun halkını temsil etmeyi Allah bize nasip eder Genel Merkezimiz takdir gösterirse STK’lar ile birlikte uyum içerisinde çalışacağız. Sivil toplum örgütlerinin önerilerini ciddiye alıp, takipçisi olacağız. Samsun’un bu dinamik yapısı sivil toplum örgütlerinin güçlü olmasından kaynaklanıyor. Dolayısıyla sivil toplum örgütleri siyasi yol haritamızın her daim kılavuzu olacaklardır” şeklinde konuştu.

Düzenlediği ziyaretlerde yoğun ilgiyle karşılanan Bircan, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

SIRADAKİ HABER
}