HaberlerSamsun HaberleriTakıya dair her şey Anadolu Kuyumcu'da

Takıya dair her şey Anadolu Kuyumcu'da - Samsun Haberleri

Göz kamaştıran takı çeşitlerini müşterileri ile buluşturmaya hazırlanan Anadolu Kuyumcu, yoğun katılımla gerçekleşen törenle hizmete girdi

Takıya dair her şey Anadolu Kuyumcu'da

Göz kamaştıran takı çeşitleri ile faaliyet göstermeye hazırlanan Anadolu Kuyumcu, düzenlenen muhteşem törenle hizmete açıldı. Taner Karataş ve Mustafa Coşkun ortaklığında faaliyet gösterecek olan Anadolu Kuyumcu’nun açılış kurdelesini, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok kesti.


ANADOLU’YU YANSITACAĞIZ

Açılışa katılan herkese teşekkürlerini sunan Taner Karataş, “Anadolu Kuyumcu’yu çocukluk arkadaşım Mustafa Coşkun ile birlikte hayata geçirdik. Birbirinden özel takı çeşitlerimizle hizmet vereceğimiz işletmemizin açılışına katılım gösteren, başta İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz. Geleneklerimizi, göreneklerimizi, bizleri yani Anadolu’yu yansıtması için işletmemizin adının Anadolu Kuyumcu olmasını uygun gördük. Yola çıkarken birçok dostumuzun desteğini aldık. Bugün açılışımızda olduğu gibi yarın da bizi yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz. Anadolu Kuyumcu olarak en özel takı çeşitlerimizle müşterilerimizin hizmetinde olacağız” dedi.


MODERN VE ŞIK TASARIMLAR

Zengin ürün çeşidi ile hizmet vereceklerini söyleyen Mustafa Coşkun ise, “15 yıldır kuyumculuk sektörünün içerisindeyim. Yılların deneyimini işletme ortağım Taner Karataş’ın da desteği ile en güzel şekilde işletmemize yansıtacağız. Kuyumculuk sektörüne canlılık katmak için Anadolu Kuyumcu’yu hayata geçirdik. İşletmemizde, dünyaca ünlü birçok markanın tasarımları yer alıyor. Kişiye özel ürünlerle de hizmet vereceğimiz işletmemizde, müşterilerimiz sıradan olmayan en modern ve şık tasarımları bulabilecek. Takıya dair her şey Anadolu Kuyumcu’da” şeklinde konuştu.


Mehtap YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}