HaberlerSamsun HaberleriKurbanlı teşekkür

Kurbanlı teşekkür - Samsun Haberleri

Terme İlçesi'nde özellikle kırsal alandaki yol yapım çalışmaları vatandaşı memnun etti. Tamamlanan çalışmalardan memnun olan Kocaman Mahallesi sakinleri, kurban keserek Belediye Başkanı Şenol Kul'a teşekkür etti

Kurbanlı teşekkür

Terme Belediyesi, ilçe genelindeki yol hamlesine aralıksız olarak devam ediyor. Her gün Terme’nin farklı noktalarında çalışmalar yapan Terme Belediyesi ekiplerinin Kocaman Mahallesi’nde gerçekleştirdiği üç kilometrelik beton yol çalışması ve diğer hizmetleri, yöre halkında büyük memnuniyet oluşturdu.

MUHTAR’DAN TEŞEKKÜR

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, parti üyeleri, mahalle muhtarı Zeki Uzun ve mahalle halkı ile birlikte tamamlanan yolları inceledi. Mahalle Muhtarı Zeki Uzun mahallesinde gerçekleştirilen yol çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirip kurban kesti ve mahalle halkı adına Başkan Kul’a teşekkür etti. Uzun “İnsanların can ve mal güvenliği için bu yollar çok önemli. Hayal gibiydi, bugün gerçek oldu” dedi.

ÇAĞDAŞ TERME İÇİN

Günü değil geleceği düşünen ve kurtaran bir belediyecilik anlayışıyla çalışmaları gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Kul, “Belediyemizin çalışmaları arasında bulunan ve Fen İşleri Müdürlüğümüzün yürüttüğü yol çalışmalarını önemsiyoruz. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek, vatandaşlarımızı istenilen refah seviyesine çıkartacağız. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Terme’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

 

 

SIRADAKİ HABER
}